POWERMAT PM-TPS-1650
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
2 109 - 2 199 Sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
1 869 - 2 320 Sk
Nájdených 12 záznamov (zobrazujem 1 až 12)
Cena vrátane DPH
Powermat Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650
TECHNICKÉ ÚDAJE: - Napájanie: 230V/50Hz - Výkon: 1650W - Maximálne otáčky: 2950 ot./min - Rozmery kotúča: 200 x 16 x 2,4 mm, 20T - Maximálna hĺbka rezu: 45 mm - trieda ochrany elektriny: I - Stupeň ochrany (IPXX): IP21 - Rozsah naklonenia stola: 0-45° - Akustický výkon LwA: 109,6 dB(A) - R...
145 recenzií
Fixito.sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
Obchod overený zákazníkmi
30271 recenzií
Allegro.sk
POWERMAT PM-TPS-1650 1650W Stolná píla
POWERMAT PM-TPS-1650 1650W Stolná píla řezačka Stolová píla POWERMAT PM-TPS-1650 je určená na stavbu a stavbu drevených dosiek, drevených dosiek, drevených dosiek, drevených dosiek a pohodlných materiálov. Môžete použiť pre stavbu alebo pre dielne k práci na dokončení. Pila obhospodaruje šikmé a ...
86 recenzií
e-kosik.sk
Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650
TECHNICKÉ DÁTA Napájanie - 230V/50Hz Výkon - 1650W Otáčky max. 2950 ot./min Rozmery ciferníka - 200x16x2,4mm 20T Max. hĺbka rezu 45 mm Trieda elektrickej ochrany A Stupeň ochrany (IPXX) IP21 Rozsah sklonu stola - 0-450 Akustický výkon LwA - 109,6dB(A) Rozmery stola - 335x505mm Hmotnosť - 9,6 kg VY...
1433 recenzií
Tvojbyt.sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
Obchod overený zákazníkmi
Prevadzkaren.sk
Nadstavec na rezanie pod uhlom Distar
Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650 Powermat Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650 je praktický pomocník do dielne aj domáceho pracovného kútika, keď potrebujete presné a opakovateľné rezy a stabilnú pracovnú plochu. Vďaka výkonnému motoru 1650 W a možnostiam nastavenia je vhodná na be...
Allegro.sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
841 Sk
domtextilu.sk
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
PROPER SK
Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650 (Powermat PM0160)
TECHNICKÉ ÚDAJE: napájanie – 230 V/50 Hz výkon – 1650 W max 2950 ot./min. rozmery štítu – 200x16x2,4mm 20T max. hĺbka rezu 45 mm trieda elektrickej ochrany ja stupeň ochrany (IPXX) IP21 rozsah naklonenia stola – 0 – 450 akustický výkon LwA – 109,6 dB(A) rozmery stola – 335 x 505 mm hmotno...
169 recenzií
Sknaradie.eu
POWERMAT PM-TPS-1650
POWERMAT PM-TPS-1650
103 recenzií
www.prehozynapostel.sk
358 recenzií
Naše Náradie
Stolová píla na drevo s výkonom 1650W PM-TPS-1650